Strefa studenta i absolwenta

Jeśli jesteś studentem III, IV lub V roku studiów lub świeżo upieczonym absolwentem, oferujemy Ci odbycie praktyk w naszym biurze. Dobrze, jeśli uczelnia wystawi Ci skierowanie, ale jeśli na Twoim kierunku nie ma wymogu odbycia praktyk, ale bardzo chciałbyś/chciałabyś zdobyć cenne doświadczenie, to zapraszamy. Pokażemy Ci jak pracować w CAT-ach, jak sprawdzać zgodność tłumaczeń z oryginałem, dowiesz się czym jest DTP, MT, TEP, proofreading i wiele innych.

Oferujemy:

  • 2-3 miesięczne, bezpłatne, stacjonarne praktyki w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • cenne doświadczenie w branży translatorskiej podparte referencjami,
  • elastyczny grafik lub pełen wymiar godzin,
  • atmosferę współpracy sprzyjającą rozwojowi oraz szkolenia wewnętrzne,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy po odbyciu praktyk.

Opis stanowiska pracy:

  • skład przetłumaczonych plików (przygotowanie warstwy graficznej, naniesienie warstwy tekstowej),
  • formatowanie tekstu i elementów graficznych na wzór dokumentu źródłowego,
  • praca w formatach: doc(x), PDF, indd, idml, cdr, cad,
  • ścisła współpraca z działem realizacji projektów translatorskich oraz działem IT.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Adobe InDesign oraz pakietu MS Office,
  • skrupulatność, dokładność,
  • zdolności organizacyjne pracy własnej oraz możliwość funkcjonowania pod presją czasu,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, odpowiedzialność.

Jak aplikować?

CV wraz z listem motywacyjnym prześlij na adres: hr@atominium.com, w temacie wiadomości wpisując: Praktyki/DTP.

Oferujemy:

  • 2 miesięczne, bezpłatne, stacjonarne praktyki,
  • elastyczny grafik dopasowany do zajęć,
  • cenne doświadczenie podparte referencjami,
  • atmosferę współpracy sprzyjającą rozwojowi,
  • samodzielne stanowisko,
  • możliwość nawiązania współpracy po odbyciu praktyk.

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej,
  • pisanie, redagowanie i publikacja tekstów tematycznych w języku angielskim na firmowym blogu i stronie internetowej,
  • zarządzanie profilem firmy w mediach społecznościowych (m.in. FB, Twitter).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – w trakcie lub ukończone,
  • biegła znajomość języka angielskiego (lub osoba natywna),
  • biegła znajomość zasad gramatyki, ortografii i interpunkcji,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • lekkie pióro i zainteresowanie social media,
  • proaktywność, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

CV wraz z listem motywacyjnym prześlij na adres: hr@atominium.com, w temacie wiadomości wpisując: Praktyki/Copywriter.

  • Sprawdzanie zgodności przekładu z oryginałem.
  • Wprowadzanie niezbędnych poprawek terminologicznych i stylistycznych.
  • Drobne tłumaczenia tekstów.
  • Wsparcie kierowników projektów w innych, codziennych obowiązkach (kontakt z tłumaczami oraz klientami).

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego lub innego języka.
  • Biegła znajomość zasad gramatyki, ortografii i interpunkcji języka polskiego.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Skrupulatność, dokładność.
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • 2 miesięczne, bezpłatne, stacjonarne praktyki umożliwiające poznanie specyfiki pracy Biura Tłumaczeń od kuchni.
  • Elastyczny grafik z możliwością dopasowania do zajęć (pełna dyspozycyjność mile widziana).
  • Cenne doświadczenie podparte referencjami.
  • Atmosferę współpracy sprzyjającą rozwojowi oraz szkolenia wewnętrzne (narzędzia CAT)
  • Samodzielne stanowisko.
  • Możliwość nawiązania współpracy po odbyciu praktyk.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: hr@atominium.com.
Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną.

Pomożemy w tłumaczeniu.Zadzwoń