Oferty pracy i stażu

W chwili obecnej poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Asystent kierownika projektów translatorskich - staż

Opis stanowiska pracy:

  • ścisła współpraca z działem realizacji projektów translatorskich w zakresie profesjonalnej realizacji projektów,
  • kontakt z podwykonawcami w oparciu o wewnętrzną bazę:

    - poszukiwanie tłumaczy,
    - negocjowanie stawek,
    - ustalanie terminu realizacji tłumaczenia oraz dopilnowanie jego dotrzymania.

  • wsparcie kierowników projektów w innych, codziennych obowiązkach,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (znajomość dodatkowego języka będzie atutem),
  • dyspozycyjność
  • zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • otwartość na nowości, energia w działaniu, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • 3 miesięczny płatny staż w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • cenne doświadczenie podparte referencjami,
  • zapoznanie się ze specyfiką pracy w branży tłumaczeniowej,
  • atmosferę współpracy sprzyjającą rozwojowi oraz szkolenia wewnętrzne (narzędzia CAT),
  • samodzielne stanowisko,
  • możliwość nawiązania współpracy po zakończonym stażu.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: hr@atominium.com

Sales Specialist

Kogo szukamy?

  •     energicznych, odpowiedzialnych i zaangażowanych osób, które potrafią słuchać i rozmawiać,
  •     osób dyspozycyjnych w godz. 9-17,
  •     osób mających dobrą dykcję,
  •     osób dla których zasady poprawnego używania języka polskiego nie są obce,
  •     konieczna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  •     doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  •     nawiązywanie relacji biznesowych z klientami poprzez rozmowy telefoniczne i e-mail,
  •     przygotowywanie ofert szytych na miarę potrzeb klientów,
  •     doradztwo w zakresie doboru odpowiednich tłumaczeń,
  •     współpraca z innymi działami firmy w celu pozyskiwania zamówień i finalizowania sprzedaży,
  •     utrzymywanie i stałe rozwijanie bazy danych klientów,
  •     realizacja celów sprzedażowych.

Co oferujemy?

  •     umowę o pracę i samodzielne stanowisko,
  •     atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy adekwatne do wyników pracy,
  •     pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  •     atmosferę współpracy sprzyjającą rozwojowi oraz szkolenia wewnętrzne,
  •     pracę w młodym i zgranym zespole w centrum Krakowa,
  •     Pizza Day, Sushi Day, Fruit Day i wiele innych!

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:hr@atominium.com

Specjalista ds. Księgowości i Finansów

Obowiązki:

  • dekretacja, księgowanie i weryfikacja dokumentów źródłowych (wyciągów bankowych, faktur kosztowych i sprzedażowych, itp.)
  • kontrola dokumentów pod względem formalno – rachunkowym
  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku
  • windykacja należności przy współpracy z prawnikiem
  • sporządzanie raportów i analiz na wniosek przełożonego
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • czynna współpraca z kancelarią podatkową
  • opracowywanie dokumentów pracowniczych i kontrola ich obiegu
  • zarządzanie dokumentacją firmy – w szczególności zaświadczeniami ZUS, US itp.

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne (rachunkowość/finanse)
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
  • praktyczna znajomość zasad księgowości, zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • minimum 2-letnie doświadczenie w księgowości
  • mile widziana znajomość podstawowych systemów księgowych oraz KPiR
  • dobra znajomość środowiska Windows oraz pakietu MS Office
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje (codzienna praca w języku angielskim)

Oferujemy:

  • pracę w w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne
  • samodzielne stanowisko
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym zespole w samym centrum Krakowa

Zaufali nam:

  • partner1.jpg
  • partner2.jpg
  • partner5.jpg
  • partner7.jpg
  • partner8.jpg
  • partner9.jpg
  • partner11.jpg
  • partner10.jpg

KONTAKT

Atominium

ul. Sereno Fenn'a 14/4

31-143 Kraków

tel. (+48) 12 428 94 50

fax. (+48) 12 430 22 95